|
De laatste jaren is er veel gaande op het gebied van medische gassen in de Nederlandse ziekenhuizen. Tragische ongevallen en (bijna) incidenten hebben duidelijk gemaakt dat de organisatie en de technische veiligheid rondom medische gassen ernstig tekort schiet. Uit onderzoek blijkt dat (bij-) scholing van medewerkers een zeer belangrijk aspect is om dit te bestrijden. IGZ en vigerende technische normen benoemen deze scholingseis dan ook expliciet.
Naar aanleiding van het bovenstaande heeft Borger & Burghouts B.V. een uniek cursusconcept ontwikkeld. Dit concept, bestaande uit aanbod voor apothekers èn technisch leidinggevenden, is in 2010 en 2011 zeer succesvol uitgevoerd.
Onze cursussen worden door middel van vele praktijkvoorbeelden gelardeerd met foto’s, anekdotes en scherpe constateringen, verheven boven het alleen droog doornemen van de materie. De cursussen hebben een informeel karakter, bieden voldoende ruimte voor het stellen van uw specifieke vragen en bieden u de mogelijkheid kennis te nemen van ervaringen van uw mede-cursisten.
De trainingen voor apothekers worden georganiseerd op:
- 21 maart 2012
- 24 mei 2012
- 31 oktober 2012
- 29 november 2012
Voor meer informatie:
Flyer cursus medische gassen en ziekenhuisapotheker
Programma en informatie cursus medische gassenen ziekenhuisapotheker
Inschrijfformulier cursus medische gassen en ziekenhuisapotheker
De trainingen voor technische professionals worden georganiseerd op:
- 15 maart 2012
- 10 mei 2012
- 11 oktober 2012
- 15 november 2012
Voor meer informatie:
Flyer cursus medische gassen voor technisch leidinggevenden
Programma en informatie cursus medische gassen voor technisch leidinggevenden
Inschrijfformulier cursus medische gassen voor technische leidinggevenden
|